• Čo je Pinterest?

Pinterest je a sociálna sieť založená na zdieľaní obrázkov. Konkrétne Pinterest je akousi virtuálnou korkové dosky, na ktorých pin ( "pin" v angličtine), jeho obľúbené, túžby a inšpirácie okamihu zdieľať naše "dosky" (tabuľky), organizované kategórie. Fotografie, ilustrácie, videá: Pinterest akceptuje všetky formáty.

Vytvorená v roku 2010 v Spojených štátoch, Pinterest počíta dnes viac ako 12 miliónov používateľov internetu po celom svete. A náhle obnovený záujem od niekoľkých týždňov, takže: ak nie ste troglodyt pustovník, nemohli ste uniknúť nárastu diskusií o Pinterest, ktoré sa šíria po celom webe!

  • Dôvody úspechu Pinterestu

Niektorí ľudia spochybňujú skutočnú užitočnosť Pinterestu: samozrejme, umožňuje držať pod lakťovými fotografiami, ktoré nás inšpirujú, či už ako súčasť profesionálnej hodinky alebo osobného použitia.

S výnimkou toho, "pinner", a sledovať dosky našich kontaktov je veľmi časovo náročné ...

Jednou zo silných stránok Pinterestu je jednoduchosť použitia : je jasné, že zdieľanie jeho túžob a jeho obľúbených nikdy nebolo tak jednoduché. Samozrejme, jeden môže bookmaker odkaz, stránku, alebo uložiť obrázok na jeho pevnom disku. Napriek tomu je ich prichytenie jedným kliknutím drasticky rýchlejšie.

Ďalším dôvodom tohto fenomenálneho úspechu, chutná a veľmi premyslenou ergonómiou lokality. Tam, kde Twitter predstavuje dvojnásobné písomné obmedzenie v 140 znakoch, Pinterest ponúka hravé a neobmedzené použitie.

  • Pinterest, návod na použitie

Ste v pokušení dobrodružstvo Pinterest?

Najprv sa musíte zaregistrovať. Alebo skôr, požiadajte o pozvanie, buď priamo z lokality (neodporúčame, čakacia doba je veľmi dlhá), alebo pripojením cez Facebook z domovskej stránky Pinterest. Môžete tiež požiadať niektorého z vašich už zaregistrovaných kontaktov, aby vás sponzorovali.

Po registrácii budete musieť vytvoriť iba svoje dosky (v predvolenom nastavení ponúka tri alebo štyri tabule).

Budete tiež môcť sledujte rady priateľov alebo cudzincov, ktorí vás inšpirujú, tým, že ich vyhľadávate jednoducho z lokality.

  • Niektoré účty a rady, ktoré sa majú riadiť

To Cosmopolitan.fr ... samozrejme!

Ale tiež jeden venovaný lak na nechty Pshiit poľsky, že o kráse odboru na vrkôčiky a predovšetkým, ako vykonávať!, Alebo dokonca omráčenie svojpomocných of Morello ... Nájsť svoje obľúbené dosky!