Prax Krav Magy
Chov Krav Magy
Pocity Krav Magy
Pokrok Krav Magy
Výsledky Krav Magy
Kde je Krav Maga?

Prax Krav Magy

Po útoku na ulicu som sa dozvedel sebaobranu. To bolo alebo zostalo trauma-tisée. Povedal mi o tom priateľ krav maga, oficiálna metóda boja proti izraelskej armáde. Povedal som si: nie pre vás, príliš násilný, ale stále som šiel vidieť.

Počas kurzu boli len svaly syrových chlapcov, ale jednoduchosť pravidiel ma potešila. Učiteľ bol v hotovosti, uviedol vstup: " Nie sme tu, aby sme vyzerali pekne, sme tu, aby sme sa naučili využívať všetky funkcie svojho tela, ktoré sotva používame na 10%. "

Bočné forma, som začal od nuly, potom prvé zasadnutie boli tvrdé. Po dobu desiatich minút, poskakovanie na mieste sa sekvenciami zadok päty, kolená hrudníku, čerpadiel, ABS, drví a rozšírenie srdce stúpa ... Potom čelia inštruktor, opakujúce sa niektoré zábery - priame údery všeobecne nadobúdať automatizácie.

Čo dám prednosť, sú dve cvičenia, v ktorých pracujeme s postupnosťou punč / kick / parade. Je to zadarmo, môžeme si predstaviť všetko, vrátane konkrétnej obrany proti agresii tým, že hľadáme napríklad - ako vyjasniť úlovok.

Chov Krav Magy

Nohavice a voľné košele, zápasnícke tenisky, rukavice, ochrana (sex, hrudník stráže, zuby) a prípadne i helmu.

Pocity Krav Magy

Keď sa dostanem na mňa uvoľniť inštinkt zúžením alebo predstaviť prírodný sprievod, cítim, že moje telo späť svoju pôvodnú úlohu: byť na "zbraň", ktorá môže brániť a kto vie nájsť správnu odpoveď. Skutočnosť, že som získala ostré reflexy, mi dáva veľkú pokojnosť.

Pokrok Krav Magy

Po desiatich triedach som bol unavený z atmosféry Rocky Rambo, zmenil som klub a tam som postupoval.

Registroval som sa v miestnosti vhodnosť kde sú triedy mäkšie, zábavnejšie. Existuje toľko dievčat ako chlapcov.

Takže sa v bojoch cítim efektívnejšie. Na to, aby som sa našiel na zemi s dievčaťom mojou veľkosťou, ma naučila technickejšie, než aby som musel zaobchádzať s typom 80 kg. Akonáhle máte túto techniku, hmotnosť súpera nezáleží.

Výsledky Krav Magy

Za šesť mesiacov, v sadzbe dvoch tried 1 hodina 15 za týždeň, I stratil veľkosť a vymenil tuk za svaly.

Od rána mám energiu z lítiovej batérie, všetky moje batérie, vytrvalosť, pevnosť, flexibilita sú dobíjané. Vďaka tréningovým cvičeniam určeným na prácu pod stresom a adrenalínovým spěchom sa už nebavím.

Spím lepšie, dýcham lepšie. Nikdy som sa necítil najlepšiu formu.

Kde je Krav Maga?

Všetky kluby vo Francúzsku nájdete na www.kravmaga-france.fr. Od 150 € ročného predplatného.